Sık Sorulanlar

En az araç kiralama süresi nedir?

En az kiralama süresi 24 saattir.

Araç kiralayabilmek için sürücü belgesi ve kiralama yaşıs sınırlamaları nelerdir?

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 27 yaşında olma koşulları aranır.

Sigorta çeşitleri ve kapsamları nelerdir?

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi?

Ready Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Ready Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

Uzun süreli kiralama koşulları nelerdir?

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için +90 554 969 48 72 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Ek Hizmetleriniz nelerdir?

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

OGS cihazı : Kiralama süresi boyunca 5 TL.hizmet bedeli karşılığında temin edilebilir. Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir.

Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Teslim ve Bırakma : Ready Rent a Car istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması hizmet bedeli karşılığında sağlanmaktadır. Hizmet bedelleri  rezervasyon oluşturulurken görülebilmektedir. Ready Rent a Car Araç Kiralama istasyonlarının bulunmadığı yerlerde km başına 1,00 TL hesaplanır.

Ödeme şekilleri nedir?

Ödemeler geçerlilikleri Ready Rent a Car tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.
Whatsapp Telefon